本メディアではアフィリエイト広告を利用していますが、コンテンツ制作はぐちりす編集部が独自で行っています。メーカー等はコンテンツの内容や商品のランキング・評価等の決定に一切関与していません。

Tatuowanie Metodą Handpoke: Powrót do Korzeni Sztuki Tatuażu

スポンサーリンク
スポンサーリンク

ホーム フォーラム ぐちりす 「愚痴吐き」掲示板 Tatuowanie Metodą Handpoke: Powrót do Korzeni Sztuki Tatuażu

 • このトピックは空です。
1件の投稿を表示中 - 1 - 1件目 (全1件中)
 • 投稿者
  投稿
 • #849273 返信
  Alfredcrync
  ゲスト

  Reagujcie na forum!

  Dzisiaj chciałbym poruszyć interesujący temat tatuowania metodą handpoke, która zajmuje się coraz bogatszym zaangażowaniem jak alternatywa dla starych form tatuowania maszynowego. Ta metoda, znana również jako stick and poke, liczy na tradycyjnym wprowadzaniu tuszu do postaci za usługą igły bez wykorzystania elektrycznej maszynki do tatuażu.

  Treść i kultura

  Metoda handpoke jest jedyną z najodleglejszych technik tatuowania na świecie. Korzenie tej praktyki sięgają starożytności zaś istniała podawana przez wiele sztuk na wszelkim globie, od klasycznego Egiptu, przez plemiona rdzennej Ameryki, po plemiona Polinezyjskie. W wielu społecznościach tatuowanie handpoke było doskonałe znaczenie ceremonialne i umysłowe.

  Proces tatuowania handpoke

  Proces tatuowania handpoke jest zwyczajnie bardziej czasochłonny niż tatuowanie maszynowe, tylko dla wielu istnieje ostatnie specjalnie własne i delikatne doświadczenie. Artysta używa jednej igły (lub zespołu igieł związanych razem), którą moczy w kosmetyku, a potem manualnie nakłuwa skórę, aby zrealizować projekt. To ekologiczne techniki pozwolą na ogólną kontrolę nad wszystkim tematem i mogą wieść do opracowania niezwykle sumiennych oraz miękkich wzorów.

  Wady także wady

  Samą spośród istotnych cech tatuowania handpoke jest jego uczciwość a cień potrzeby specjalistycznego sprzętu. Wiele osób myśli, że tatuaże zrealizowane tą technologią są mniej wielkie aniżeli też zrealizowane maszyną, chociaż że zatem podlegać od jednego progu bólu i położenia tatuażu. Technologia ta gwarantuje też dostępniejszą gojenie się tatuażu, ponieważ nakłucia są zwykle tańsze aniżeli w losu maszynowego tatuowania.

  Decyzją pewnie stanowić czasochłonność i pragnienie znalezienia artysty, który specjalizuje się w ostatniej technice i umie wystarczające doświadczenie, aby umożliwić bezpieczeństwo i czystość procesu.

  Kwestie bezpieczeństwa [url=https://tattoo-arena.blogspot.com/2024/05/metoda-handpoke-wprowadzenie-tatuaze.html]zestawy do tatuażu[/url]

  Również jako w wypadku każdego rodzaju tatuowania, przewodnie jest chronienie zasad czystości także zabezpieczenia. Używanie jednorazowych igieł, sterilnych lekarstw i nieznanego kosmetyku jest pożądane, aby usunąć chorób oraz umożliwić zaufanie użytkownika i artysty.

  Czy któryś z Was był wydarzenie z tatuowaniem metodą handpoke? Jakie są Wasze przetrwania także co oczekujecie o tej procedurze w porównaniu do typowego tatuowania maszynowego?

  Wzywam do wyróżniania się swoimi decyzjami, wrażeniami natomiast istnieć chyba nawet zdjęciami Waszych tatuaży handpoke. Jakie są Wasze przemyślenia na motyw tej starej metody tatuowania?

1件の投稿を表示中 - 1 - 1件目 (全1件中)
返信先: Tatuowanie Metodą Handpoke: Powrót do Korzeni Sztuki Tatuażu
あなたの情報:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

スポンサーリンク
スポンサーリンク
スポンサーリンク
タイトルとURLをコピーしました